• Mentörlük
ÖZEL EKOL AİLE DANIŞMANLIĞI MERKEZİ

MENTÖRLÜK & MENTİLİK 

Ekol Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi ile Ekol Kurumsal Danışmanlık bünyesinde kurumlara yönelik yeni hizmet alanımız olarak “MENTÖRLÜK & MENTİLİK” eğitimleri verilmeye başlanmıştır.
Günümüzde, kişisel kariyer gelişiminin yanı sıra kurumsal gelişimin de önemi tartışılmazdır.

Mentörlük; kişisel ve profesyonel gelişime yardımcı olmak üzere alanında yetkin kişilerin deneyimlerini, uzmanlığını ve düşüncelerini paylaşmasıdır. Mentörlük; şirketlerden okullara, spor kulüplerinden fabrikalara, çeşitli kurum ve kuruluşlarda kurum çalışanlarının gelişimine ve çalışanların özellikle oryantasyon süreçlerine hızlı ve pratik katkıları bulunması açısından günümüzde çok geniş bir uygulama alanına sahiptir.

Mentörlük eğitimimiz ile çalışanlarınızın çalıştıkları sektöre, kuruma ve kurumun kültürüne daha rahat uyum sağlamalarına yardım edecek bilgileri öğreneceksiniz.

Menti , yeni girdiği sektörle ilgili bilgi, beceri ve tavır geliştirmek isteyen, ya da halihazırda bulunduğu konumda bir problemle karşılaşıp en verimli şekilde nasıl giderebileceğini merak eden, veya yeni aldığı bir kararla ilgili olası sonuçları hesaplayıp en başından oluşabilecek problemleri engellemek isteyen, bunun için bir mentora başvuran kişi olarak tanımlanırsa, alacağı bu eğitim iş hayatına yeni atılmış, kendini geliştirmek isteyen kişiler için de önerilmektedir.

Mentörlük & Mentilik eğitimimiz ve diğer kurumsal danışmanlık hizmetleri eğitimleri ile ilgili talep ve başvurularınız için merkezinizin irtibat numarasından bağlantı kurmanız gerekmektedir.